Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włosowo :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-25, 10:33   #2185
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Lils121 Pokaż wiadomość
Mam ochotę kupić sobie odżywkę z gliss kura tą chyba dwufazową(?) bez spłukiwania. Jest chyba kilka rodzajów, z keratyną i jeszcze dwie chyba, tak? możecie mi polecić która jest dla Was fajna?
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Taka w psikaczu?
Podobno dobra jest wersja w żółtym opakowaniu, bodajże z olejkami ona jest. I wersja w czarnym opakowaniu, to chyba właśnie z keratyną.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html Chodzi o ten? Używam do zabezpieczania końcówek, może szału nie robi, ale nie narzekam. Jest dobry.

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny, dziś ide jak na ścięcie na to zaliczenie


Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość

Cudowny TŻ
Kciuki już się trzymają!
A tak btw: masz bardzo interesujący Nick!
A z nickiem tak jakoś wyszło...nie wiedziałam co wpisać, przeszłam się do kuchni, zobaczyłam "halbtrocken" na butelce wina i wklepałam. I tak już zostało...


A moje loczki wyszły co prawda zdążyły się ostro rozluźnić pod czapką, ze dwa pasma już mam całkiem proste ale jest nieźle.
Są takie sprężyste i miękkie, chyba nawilżanie chusteczek odżywką jest całkiem niezłą opcją... Dorzucam fotki w załączniku. Kolor przekłamany, ale widać skręt...

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
ps. ja do pracy zawsze wyglądam jak pół tyłka zza krzaka.
: hahaha:
Zabiłaś mnie tym porównaniem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000518.jpg (67,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000519.jpg (38,5 KB, 32 załadowań)
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."

Edytowane przez halbtrocken
Czas edycji: 2013-01-25 o 10:36
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora