Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM2014cz7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-29, 07:53   #2920
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem.
Moim zdaniem fajnie, że sala ma ładne otoczenie i jest gdzie wyjść. Nie da się przetanczyć i być w zamkniętym pomieszczeniu przez te kilkanaście godzin non stop. Wszyscy zwykle wolą wyjść na spacer gdzieś na świeże powietrze, jak jest jeziorko to już w ogóle super. Argument, że "goście się będą rozchodzili" jest dla mnie co najmniej dziwny. Tak jakby ktoś mógł "zakazać" gościom wychodzić, bo mają się bawić i patrzeć na PM i koniec.
Znajoma była na weselu w ośrodku wypoczynkowym położonym w środku lasu, nad jeziorem. Wszyscy goście mieli wynajęte pokoje i..... na weselu prawie nikogo nie było. Wszyscy siedzieli w pokojach, albo szwędali się po lesie. Panna młoda upiła się widząc, że jej wesele to totalny niewypał..... Po tej historii zrezygnowałam z wesela w tym ośrodku.
Także - ja nie mówię otoczenie powinno być ładne i zadbane, aby można było wyjść i się przewietrzyć. Jednak goście też powinni jakoś rozsądnie do tego podchodzić i się bawić, a nie siedzieć w pokojach czy po lesie kilometrówki robić. Zawsze mogli to uczynić na drugi dzień
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora