Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na naturalnie białe końcówki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 13:12   #12
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Ewkaa, nie zauważyłaś wcześniej, że te odżywki Ci szkodzą, zanim doprowadziły Twoje paznokcie do takiego stanu? Bo trudno mi uwierzyć, że zrobiłaś jedną, dwie kuracje, zmyłaś i od razu miałaś zniszczone paznokcie. Jeśli tak, to miałaś niesamowitego pecha. Moje paznokcie po 8w1 nigdy nie były takie mocne, elastyczne i idealnie wyglądające. A stosuję ją już ponad pół roku. Fakt, że nie cały czas, a robię raptem ze dwie, trzy kurację, i to często niepełne, na miesiąc. Za to odżywka SOS dla kruchych i łamliwych paznokci w ogóle mi nie odpowiadała, bo wysuszała i łuszczyła mi wierzch płytki paznokciowej, więc po dwóch kuracjach ją odstawiłam i już.

Moczenie paznokci i skórek w ciepłej oliwie z oliwek czy olejku rycynowym z dodatkiem kilku kropli soku z cytryny do dobry pomysł.

Odżywki używałam ponad rok czasu, zużyłam może z 5 opakowań, o ile nie było tego więcej.. Wcześniej nigdy nic się nie działo, ale pewnego razu kiedy nakładałam ja na paznokcie poczułam jak boli mnie płytka, było to nie do wytrzymania, ale nie wpadłam na pomysł że to od odżywki i stosowałam dalej :/
Po jakimś czasie zauważyłam że moje paznokcie robią się białe, tzn zaczęło się od białych cętek, więc zaczęłam łykać cynk, bo sądziłam że to z braku cynku w organizmie tak się dzieje, ale kilka dni temu przeczytałam jakie objawy miały dziewczyny posiadające mój problem po odżywce 8w1 i były one identyczne z moimi. Paznokieć odchodzi mi od łożyska, rośnie ku górze. Jestem pewna że to nie jest żaden grzyb, bo bardzo dbam o higienę..
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując