Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aborcja
Wątek: Aborcja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-30, 17:30   #1497
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Aborcja

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Nie wiem, ile masz lat, ale o ciąży, dbaniu o nią (chcianą) i związanych z nią zagrożeniami masz najwyraźniej bardzo małe pojęcie. To duże obciążenie dla organizmu, kręgosłupa, przy niektórych schorzeniach - wzroku, żył. Wypadające włosy, w skrajnych przypadkach - zęby (kiedyś bezzębne kobiety przed trzydziestką były bardzo częstym widokiem wcale nie tylko ze względu na brak higieny, ale i częste ciąże.)

A po co mam łożyć na utrzymanie niechcianej ciąży? Z jakiej racji mam wyrzekać się swoich przyjemności na rzeczy zygoty, której sobie nie życzę, tylko dlatego, że antykoncepcja zawiodła? Sory Batory, no way.

Wreszcie poród - olbrzymie obciążenie dla organizmu, serca, płuc; poczytaj sobie zresztą w internecie. Nie mam ochoty narażać swojego zdrowia dla niechcianej ciąży.



Jakie znów życie? W ten sposób co miesiąc powinnam nosić żałobę, bo nieszczęsna komórka nie została zapłodniona. Nie wiem, jak można stawiać los abstrakcyjnych kilkunastu komórek ponad siebie. Podkreślam - abstrakcyjnych, bo to coś nie myśli, nie czuje - jest tylko rośliną. Od cebuli w twojej lodówce różni się jedynie potencjałem Potencjał to idea, a nie mam pojęcia z jakiej racji miałabym poświęcać rok swojego życia w imię czyichś idealistycznych chuci.

Co do porodu - jak wyżej.
Doba męczarni na polskiej porodówce, owocująca czasem traumą, do której mam być zmuszona, bo ktoś tam sobie ceni życie. Ja z kolei cenię komfort i jakość swojego życia

A czy za każdym razem trzeba na wizażu napisać O WSZYSTKIM, zebyscie tymi swoimi móżdżkami skumały przekaz? :/
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora