Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-30, 19:40   #4064
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Mało kto wygląda tak naturalnie w farbowanej czerni jak Ty, aż sobie musiałam jeszcze raz zerknąć na Twojego bloga http://4.bp.blogspot.com/-LjSpLZiK16...0/P8275011.jpg Co do odrostów rozumiem doskonale, jasne wyglądają naprawdę kiepsko przy czerni. Chociaż ja na Twoim miejscu bym farbowała co 2 tyg ten odrost i już
o tym też myślałam nawet szamponetkami, chociaż one mi nie łapią zbyt dobrze włosów. Ale teraz jest też taka sprawa, że krótka fryzura w takim kolorze może bardzo postarzać, tego się trochę boję (co prawda w moim wieku kilka dodatkowych lat to żadna krzywda, ale bez przesady). Ale mam taki plan. Spróbuję zejść do blondu, pokombinuję z nim i jak mi się nie uda/nie będzie się podobać, to wracam do czerni, bo jednak brązy mi nie leżą.
Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
fiasco tu wygląda jak Żydówka
haha, tego jeszcze nie słyszałam tylko od jakiegoś Hiszpana że wyglądam jak Arabka... nie wiem gdzie on widział takie blade Arabki
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2013-01-30 o 19:44
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora