Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 12:49   #3028
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Emilia ja przekonałam się, że tak powiem "na własnej skórze" Jak już ci wcześniej pisałam fryzjerka nakładała mi rozjaśniacz- zmywała, nakładała jakąś tam maseczkę i po wysuszeniu nakładała farbę Po rozjaśniaczu miałam żółtego kurczaka, ale farba wychodziła w zimnym odcieniu. Do czasu Pomijam, że ten zimny kolor wypłukiwał się i żółkły z czasem, ale przy kolejnym farbowaniu nałożyła mi jakiś kolor z 8poziomu - miał być jasny, ale nie platynowy I niestety nie udało się U fryzjera było jeszcze ok - bo coś mi tam nałożyła, ale jak umyłam raz, drugi, trzeci to się zaczął robić koszmarek Poszukałam w necie i się dowiedziałam, że nie każdą farbę można dawać na rozjaśnione włosy. Niemożliwe żeby fryzjerka tego nie wiedziała
Dopytasz bunny, jak się pojawi Bo szczerze mówiąc to sama nie wiem dlaczego tak się to farbowanie nie udało
A to tego nie wiedzialam, Bunny już chyba tu do nas nie zagląda, tetaz to mnie ogłupiłaś z farbami....
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora