Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-06, 09:41   #340
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Godzinę temu przyszła do mnie moja przesyłka próbek Zamówiłam: Matujący Golden Fairest, Matujący Natural Fair, Kryjący Beige Fair, Korektor Light, Róż Romantic i dostałam gratis Róż Nude.

Podekscytowana odrazu po rozpakowaniu wzięłam się za malowanie Wymalowałam się Matującym Golden Fairest. (Do tej pory używałam Revlona CS 150 Buff) Muszę powiedzieć że kolor idealnie pasuje, nie jest ani za jasny, ani za żółty. Podkład po nałożeniu bardzo ładnie stapia się z cerą i naprawdę jest niewidoczny. Chciałam zobaczyć jak będzie przy drugiej warstwie, i niestety trochę przesadziłam bo przy większej ilości robi się zauważalny, ale tylko trochę. Zresztą, jak na podkład matujący jest naprawdę mocno kryjący, wydaje mi się że coś na poziomie Revlona CS, z tym że nie jest widoczny, wygląda naprawdę bardzo naturalnie Skoro ten matujacy jest tak mocno kryjący to ciekawe jak mocno kryją kryjące

Jeżeli chodzi o pozostałe 2 kolorki Matujący Natural Fair i Kryjący Beige Fair to nie będę ich testować na sobie (są dla koleżanki) ale wzięłam odrobinę na ręce żeby zobaczyć kolor, i muszę wam powiedzieć że BAIGE jest naprawdę mocno pomarańczowy. NATURAL natomiast tylko delikatnie wpada w róż, ale ogólnie wygląda dobrze .

Jeżeli chodzi o róże to ROMANTIC jest jest nieco bardziej różowy, i delikatniejszy. Natomiast NUDE jest bardziej brązowy, wydaje mi się że jest bardziej intensywny. Oba bardzo ładnie się prezentują, są bardzo dobrze napigmentowane, bardzo ładnie się rozprowadzają, idealnie łączą się z podkładem.

I na koniec korektor LIGHT. Korektor jest mega kryjący, nie straszne są mu jakiekolwiek zaczerwienienia, naprawdę przykryje chyba wszystko Jest bardzo jasny, trochę zielonkawy, ale po dokładnym wklepaniu, i rozsmarowaniu pod podkładem nie jest wogóle widoczny.

OGÓLNIE: REWELACJA! Jestem mega pozytywnie zaskoczona! Podkład bardzo dobrze kryje i wygląda bardzo naturalnie. Do tego matuje (nie jest to płaski mat, więc duży plus), na pewno kupię sobie pełnowymiarowe opakowanie, może dokupię jeszcze jakiś róż
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora