Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne MEOW
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 19:23   #2442
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez asiatipl Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Mam problem, zamówiłam 21.01. minerałki meow. 23.01. dostałam potwierdzenie wysyłki, oczywiście ucieszyłam się, że tak szybko wysłali, ale cóż minęły ponad 2 tygodnie, a przesyłki nie ma.
Nie wiem czy powinnam się denerwować, ale zamawiałam również dla koleżanek z pracy i trochę już dziwnie na mnie patrzą, tym bardziej, że m-c temu zamawiałam dla nich z lumiere i przyszło po 10 dniach, a teraz minęło od zamówienia ...
Proszę napiszcie jak szybko przychodzi od potwierdzenia wysyłki, a ile najdłużej czakałyście, żebym się już nie denerwowała, że może zaginęła. Dodam, że raz już zamawiałam z MEOW i dostałam po 9 dniach od zamówienia.
Ja Cię niestety nie pocieszę Ja dostałam potwierdzenie wysyłki z Meow 13.12. i do tej pory nic nie doszło. Już pisałam do nich w tej sprawie, bo właśnie mija 2 miesiące, ale nie odpisali. Jutro znowu im się przypomnę. Pocieszam się tylko tym, że z Lauress też nic nie doszło, a zamawiałam 08.01. To musiałby być straszny pech, żeby obie przesyłki zaginęły.
Życzę cierpliwości Tobie i sobie.

Edytowane przez dota_st
Czas edycji: 2013-02-11 o 23:47
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując