Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-13, 08:04   #154
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Wczoraj przetestowałam krem tonujący Living Nature. Zacznę od odcienia - przyznaję jestem blada, jak córka młynarza i rzeczywiście mógłby być jaśniejszy. Jednak kremik pięknie się stapia ze skórą, więc nie ma problemu. Co do samego kosmetyku, nakładałam go na krem z melisą dr.Hauschka i ekoampułkę pod oczy. W takim towarzystwie z nawilżeniem było tak jak lubię - ostatnio mam bardzo suchą, wołającą o pić skórę. Boje się, że bez kremiku byłby zbyt lekki.

jeśli chodzi o krycie, od razu napiszę, to nie jest podkład. Po nałożeniu byłam rozczarowana, bo wydawało mi się, że nie ma różnicy przed/po. Wystarczyło trochę poczekać i przejrzeć się w lustrze w większym odstępie. Mama też zauważyła róznicę, kiedy do mnie przyszła, stwierdziła że ładnie wyglądam I rzeczywiście skóra jest jakby taka promienna, gładka. Odrobina korektora na niespodzianki i pod oczy i będzie jeszcze lepiej. Kremik nie wymaga nakładania pudru matującego - przynajmniej w moim wypadku.

Muszę jeszcze go potestować.

ps. Maseczki jeszcze nie wypróbowałam. Chyba zostawię ją na jutro Krem do ust jest za to fantastyczny

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jestem po pierwszej nocy z wcierka z czarnej rzepy i powiem wam szczerze, ze jest ogien skora dosc mocno piecze i mrowi ale po okolo 20 min wszystko wraca do normy dzis wlosy sa ladnie uniesione i puszyste takze jak tylko bede miala dostep do rzepy to przeprowadze sobie kuracje
Czy ktos mial stycznosc z kosmetykami Lass Cosmetics? nie wszystkie produkty maja dobre sklady, ale sa tez takie z EcoCertem
mnie ciekawi szampon http://www.helfy.pl/szampon-iht9-wyp...losow-lysienie Anlua cos dla Ciebie
olejek do wlosow i taki zelik do mycia buzki z grantem i winogronem http://www.helfy.pl/zel-mycia-twarzy...-antyoksydanty

Na cały zestaw czaję się od dawna. Czytałam dużo dobrego o tych kosmetykach. Niestety podobno mają dosyć intensywny zapach, w związku z czym zrezygnowałam.

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
uff dziewczyny odebrałam swoja paczke z intymnej
maska i odzywka Lavery z mango do wrzesnia 2013 - uff
lotiony sensitive Lavery (jeden do do sierpnia - uff - jeden do kwietnia)
sztyfty do ust lavery jeden do maja drugi oooo do listopada 2013
krem do rak do wrzesnia 2013
To super
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2013-02-13 o 08:34
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora