Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-14, 19:12   #3
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Nawet nie wiedziałam że taki wątek istnieje, a akurat dzisiaj wysmarowałam posta o swoich

To może od razu wrzucę zdjęcie z opisem

Kamila, 23 lata, żona, studentka, moja pasja to moda, pierwszy charms znalazł się u mnie 3 lata temu, najczęściej kupuje mi je moja przyjaciółka, a ja jej Mój Mąż też czasem wpadnie na ten pomysł :P

1. Kieliszek szampana od mojego Męża, który skomentować można krótko: kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana
2. Skuter od mojej Przyjaciółki, dawniej jeździłam na skuterze i do dzisiaj dobrze to wspominam.
3. Połowa napisu Best Friend- drugą nosi moja Przyjaciółka Magdalena
4. 21 wysadzane cyrkoniami- prezent na 21 urodziny od Męża
5. Baletnica od Magdzi- prezent urodzinowy- taniec to moja pasja.
6. Największa zagadka - GAŚNICA od mojego cudownego Męża. Dlaczego gaśnica? Do dzisiaj nie potrafi mi tego wytłumaczyć, znajomi z kolei stwierdzili że to ma gasić mój temperament jak wydzieram się na Męża
7. Gorset- prezent od Magdzi, który kupiła mi z okazji mojego wieczoru panieńskiego.
8. Dzwoneczek od Magdzi z okazji Bożego Narodzenia
9. Kluczyk do pokoju zabaw Christiana Greya Oczywiście od mojej kochanej Magdzi
10. Skuter od Męża, bo zapomniał że już jeden mam


Moja ulubiona to kluczyk Miło mi się kojarzy , a 2 miejsce ma cudowna gaśnica, która do dzisiaj nie wiem co robi na moim ręku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CSC_2016.jpg (144,7 KB, 455 załadowań)
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora