Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-15, 08:02   #1439
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Agaszak - on wygląda jak na stole przed sekcją zwłok
hehehehehe

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Mgiełka...orientuj się! to za głupoty, które wypisujesz weź już zostaw te paznokcie...pomaluj i za jakiś miesiąc po pilniczek sięgnij
juz dałam im spokój..

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A w ogóle to zapomniałam Wam powiedzieć, że byłam dzisiaj na uczelni w biżuterii od Mgiełki, cały komplet strzeliłam, a co! I zebrałam tyle komplementów że ledwo to udźwignęłam I wszystkim mówiłam, że dostałam w prezencie, że to ślicznych dziewczęcych rączek urobek, personalizowany w dodatku. Tak im mówiłam!
ojej, super Bardzo, bardzo mi miło

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ja mam swoją
no nie wiem, nie wiem

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Fajne,
Ja to oddałabym wiele aby pójść na koncert Florence..
też ją uwielbiam

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Super!
Teraz będziemy robić u Mgiełki zamówienia biżuteryjne
Mgiełkoooo...
Mgiełka w sumie robi na zamówienia, ale jakoś tak zawsze boję sie, ze komuś się zepsuje i bedzie na mnie... To jednak półprodukty nieszlachetne i klej.. komus coś odpadnie bo myje ręce w pierścionkach ...i ja sie czuję źle bo mam wrażenie, ze ja coś źle zrobiłam, nie dokleiłam itp
Wiem gooopek jestm. Zrobiłam sporo kompletów w sumie dla ludzi w pracy i u mamy w pracy. I żyję w stresie żeby komuś coś się nie zepsiuło..

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3924431 7]
Eee, zobaczysz - następnym razem będzie znowu PS. Spadek formy może spotkać i najlepszych To na pewno chwilowe [/QUOTE]
ehhhh... oby!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora