Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-17, 10:03   #760
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Phenome u mnie wypadl beznadziejnienie zrobil kompletnie nic.Oddalam go.
Khadi taki se,ale lepszy od phenome

moje wlosy nie polubily sie z zadnym z nich
Dzięki za szybka odp
Czy mozesz coś polecić do cienkich włosów?

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39281395]Ktora wersje? Jest fluid i krem.
Ja testowalam kremowy.Kolor sie dopasowuje o wiele lepiej niz w zwyklych Parure'ach. To naprawde duzy plus (i tak byl za ciemny, ale na mnie lekko pojasnial). Latwo sie rozsmarowuje, ze tak powiem.
Najwiekszym minusem bylo przetluszczenie. Podklad chwile po rozsmarowaniu swiecil sie jak szalony. Nie bylo to rozswietlenie, ale oblesny blysk.
Skora tez sie szybciej przetluszczala.

Nie polecam.[/QUOTE]
dzięki
Tak,o ten kremowy pytam.Kurcze,to dla mnie może być fajny,ja mimo mieszanej cery zimą mam jakąś odwodnioną i nie muszę zbytnio się pudrować.Jak z jego trwałością,trzyma się?Ciekawe dlaczego Cię rozjaśniał,czy to tylko z tym podkładem tak masz?

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Jeszcze o olejach,moze JMO lepszy?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

James,a Ty miałaś 02,czy 03?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora