Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 10:07   #530
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
A to Ty będziesz używała kremu do twarzy pod oczy, tak? Bo w linku jest krem do Twarzy, a ja myślałam, że z tej serii mają krem pod oczy chyba, że coś mi się pomieszało..
pochrzaniłam linki, oczywiście ten p/oczy zamówiłam... chociaż jak mam krem mało pachnący do twarzy to i pod oczy go używam. Te dwa co miałam ostatnio - Sanoflore - mocno pachnące, więc na wszelki wypadek nie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Małgosiu,a z sanoflore jakie kremidła masz?bo jeszcze mnie kusi lekki miodowy
miałam ten miodowy w wersji ciężkiej teraz mam ujędrniający; jest nieco lżejszy, ale jednak to kremiszcze; bardzo masełkowe dla mnie idealne, no ale ja mam strasznie suchą skórę...

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
10 lat temu miałam okropne problemy z naczynkami,dermatolog stwierdził że to trądzik różowaty a że trafiłam na bardzo mądrą osobę to mnie z tego wyciągneła. Wtedy używałam wody termalnej Avene i kremu z vit.C La-roche posay (teraz możesz znaleść naturalny)lub aven antirouge (ale to nie naturalne) delikatna pielęgnacja,żadnych zdzieraków i podstawa to wysokie filtry latem i cięższe kremy chroniące przed mrozem zimą. Cerę uratowały mi coroczne serie zabiegów Zimna Trchnika Thalgo w salonie kosmetycznym(też polecona przez tą lekarkę) po ok.2 latach ani śladu po trądziku różowatym,cera odczulona ,naczynka nie aktywne
Ważna dieta zero ostrych przypraw ,alkoholu,kawy.
Do tej pory mam tendencje do rozszeżania naczynek ale naprawdę muszę nabroić.
Większość z tego co napisałam nie nadaje się na ten wątek,z góry przepraszam
ech, ja z wiekiem nabieram coraz większych skłonności naczynkowoych i coraz większej wrażliwości Jakoś tak intuicyjnie (tzn bez konsultacji z lekarzem) stosuję Twoje metody, oprócz unikania kawy, oczywiście

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
ja tez mam masakre na twarzy cała w małych ropnych krostach
podbierz Młodemu spray Alvy na to

nie wiem, czy ta informacja w czymkolwiek Ci pomoże, ale ją zapodam, bo jesteśmy w podobnym wieku, może to coś znaczy ja po przejściu na naturalną odnotowałam ogromne uwrażliwienie skóry zwłaszcza w okolicy ust, brody, policzków (ale nie tylko) robią mi się zajady, liszaje, placki czerwonej wysuszonej skóry to jest objaw alergiczny (lub bardziej podrażnieniowy) po kosmetykach naturalnych; sorry, ale to prawda. Podrażniają mnie micele, mydła (ogólnie środki czyszczące

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Małgosia - łączę się z Tobą w bólu... tez jestem chora. Zdrówka

W domku jesteś?

Dziewczyny, dzięki za dobre słowa
Ale taka grypa mnie ścisnęła, że ledwo żyję; teraz dopiero, po nszprycowaniu się paracetamolem z ibuprofenem jakoś się ocknęłam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora