Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szybkie zaręczyny (?!) Co robić...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-23, 17:07   #64
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Szybkie zaręczyny (?!) Co robić...

Droga Autorko, mam nadzieję, że ten wątek to jeden, wielki trolling... I mam nadzieję, że nie masz szesnastu lat.
Zaręczanie się po nastu dniach znajomości NIE JEST dobrym pomysłem. Facet, który coś takiego robi NIE JEST godzien zaufania. Przenoszenie części zdań do następnej linijki NIE JEST poprawnym stylistycznie zabiegiem. Mówienie o takich zaręczynach rodzicom NIE JEST korzystne dla ich zdrowia. Przykro mi to mówić, ale weź pod uwagę, że facet może udaje, że ma zamiar Ci się oświadczyć, żeby zaciągnąć Cię do łóżka...

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
nie wiem czy chciałabym brać ślub z kimś kto z dnia na dzień zerwał 7,5 roczny związek...to nie wróży dobrze. No ale życzę szczęścia.
Dajcie spokój, znam wiele par, które niby są ze sobą pięć, osiem lat, a w praktyce ciągle zrywają i wracają do siebie, mają roczne przerwy, przerwy na "tego trzeciego" lub "tą trzecią", albo mieszkają w różnych miastach, od lat spotykają się w weekendy, ale na codzień chodzą z kimś innym... I mimo to oficjalnie nabijają sobie staż związku.
Same wiecie jak to jest
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora