Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szybkie zaręczyny (?!) Co robić...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 22:11   #72
_Mala_Czarna_
Raczkowanie
 
Avatar _Mala_Czarna_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Zawsze przy Tobie Skarbie :*
Wiadomości: 178
Dot.: Szybkie zaręczyny (?!) Co robić...

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
autorko wątku, może niedawno czytałąś 50 twarzy Greya, stąd ta euforia!
moze on jest .....no wiesz, i szuka przykrywki? czy wy w ogole??? bo to wazne! czy pasujecie do siebie!!!!!!!!!!!!!!!
Nie, żadnych tego typu książek nie czytałam. A i on na pewno nie jest gejem? To chciałaś napisać? Jeśli pytasz czy uprawialiśmy już ze sobą seks to odpowiedź brzmi: tak. Ja nie biorę kota w worku.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
No wlasnie, moze to bedzie kolejny hit! Mozesz napisac ksiazke o tym jak bosko przyjstojny lekarz, zakochal sie w Tobie podczas CC i jak po 8 dniach znajomosci zdesperowany pan doktor, Ci sie oswiadczyl! Ahh co to bedzie za ksiazka!
Jakoś nie jestem zainteresowana twoją propozycją pisania książki. Ale skoro tak nalegasz to może sama napisz wzorując się na mojej życiowej historii? Nie mam nic przeciwko temu! A wręcz już z góry daję Ci pozwolenie na to. Żebyś nie miała później problemów z prawami autorskimi

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Tylko jak już zakończysz ją pisać i wydasz pierwszy egzemplarz to proszę na pierwszej stronie o dedykacje dla Małej Czarnej
__________________
Potargane włoski
radosna buźka
Moja Wielka Miłość
na maleńkich
nóżkach



Każda chwila spędzona z Tobą to szczęście, którego nie oddam nikomu!
14.02.13

_Mala_Czarna_ jest offline Zgłoś do moderatora