Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak uzyskać taki kolor ?- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-24, 14:03   #3100
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jaką farbą mogę uzyskać mniej więcej taki kolor?

Cytat:
Napisane przez calisia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Na zdjęciu które załączam są moje obcięte kilka lat temu włosy (zostawione na pamiątke ), chciałabym się Was spytać czy wiecie może jaką farbą mogę uzyskać podobny kolor? Prosiłabym o podanie dokładnej firmy i nazwy koloru, z góry dziękuję.
6d Renee Blanche

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Potrzebuję rady. Chciałabym mieć taki kolor jak w 2,3 załączniku, na 1 - moje aktualne włosy, no może teraz dół delikatnie zjaśniał, ale nadal mam blond odrosty ok.6 cm i reszta ciemniejsza (pozostałości po szamponie kol. Casting - Brąz). Doradźcie mi co zastosować, aby mieć taki kolorek. Sama mam naturalnie prawie jasny blond, coś między poziomem 8 / 9 - załącznik 4
dziewczyna w załączniku 2 i 3 ma pasemka
jeśli chodzi ci o poziom jasności to 9 i farba 9/0 czyli natura na poziomie 9.
Ciemny dół można wyrównać lekka kapielą rozjaśniająca na wodzie 6%.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez voldtekt Pokaż wiadomość
Witam!

Bardzo proszę o pomoc w zakresie farbowania.

Otóż, niedoczekawszy się odpowiedzi na mój poprzedni post, pofarbowałam mamie koleżanki włosy farbami Majirel 10 i 10,1, wcześniej robiąc rozjaśniającą kąpiel (oksydant 12% rozcieńczyłam do 6%, bo bałam się, że mogę spalić/ zniszczyć włosy). No i z wyjściowego koloru średni, złocisty brąz, wyszedł miodowy/rudawy blond. Dodam, że do farby użyłam oksydantu 9%.

Czy mogę dziś zabieg powtórzyć, robiąc kąpiel z wodą 12% i potem pofarbować z oksydantem 9% i mogę liczyć, że włoski będą koloru blond? Polecacie może jakieś zabiegi pielęgnacyjne, by za bardzo nie przeciążyć włosów?
Podejrzewałam, że efekt nie do końca może być zadowalający, no ale bałam się bawić w małego chemika, nie znając cudzych włosów. ;/

Będę bardzo wdzięczna za szybką odpowiedź!
a może szampon silver by to stonował?
jeśli nie wygląda to źle to nie polecam ponownej kąpieli

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez MarzenQa92 Pokaż wiadomość
dziewcyzny cyzm mam pomalowac swoje wlosy zeby wyszedl mi taki kolor jak w zalaczniku.??

patrzylam na wiele palet ale w zadnej nei znalazlam takiego koloru. zawsze ciemniejsze kolory sa bardziej brazowe niz takie czerwono-bordowe;/
fota 2 to 6.64 Alfaparf
ewentualnie szukaj wśród innej firmy zachowując numeracje.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora