Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak uzyskać taki kolor ?- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-24, 17:37   #3113
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak uzyskać taki kolor- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Wlosy porowate nie moga byc wciaz traktowane chemia. Farbowanie musi miec sens, a ciagle zmiany niestety nie sluza takim wlosom. Trzeba postawic na konkretny kolor, latwiejszy do uzyskania i go pielegnowac. Najlatwiejsze sa odcienie naturalne i ze zlotem. Ja bym jednak sie pokusila o prepigmentacje.

Ale, po farbowaniu trzeba tez polozyc preparat domykajacy luski i utrwalajacy kolor. Kupuje sie go w sklepie fryzjerskim. Sprawdzalam jeden i widzialam roznice.
Poza tym trzeba uzywac pielegnacji do wlosow farbowanych, stosowac plukanki lekko zakwaszajace, nawilzajace sera.

A jak odcien zaczyna plowiec, lepiej dac toner na slabej wodzie wzmacniajacy istniejacy kolor, niz klasc nowa porcje farby znowu z uzyciem wody 6 czy 9 proc na calosc.
wszystkie odżywki do koloru są kwaśne, natomiast bardzo dobrze domknie łuskę płukanka z wodą i octem (na szklankę wody 1-łyżka ooctu jabłkowego) - tonowanie jest najlepsze, ale nie w tym przypadku...wiem bo wiele zam przypadków jak ktoś przesadził z rozjaśnianiem.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mellancholia Pokaż wiadomość
Czyli pielegnacja i jeszcze raz pielegnacja. Dziekuje za pomoc, nie myslalam, ze rozjasnianie mi moze tak zaszkodzic, tak samo jak farbowanie calosci wlosow
Ale od teraz juz moze byc tylko lepiej.

A zeby doprowadzic w tej chwili wlosy do blondu to stosowac popielate farby czy tylko te naturalne a ten rudy z czasem przestanie byc widoczny?
napisałyśmy ci w poprzednich postach jakie farby
naturalnie odcienie i złote, używając popieli możesz się nabawić glona na włosch.
8/0 i 8.3
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-24 o 17:40 Powód: dopis
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora