Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-26, 17:08   #3420
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
Rano przed sniadaniem 30 min staram sie wypić sok z cytryny, na śniadanie kawa zbożowa z mlekiem i bułka z masłem, na deser pierwszy kubek zielonej herbaty.jak się nie dobudzę to poprawiam mała kawą z mlekiem i idę do ksiązek, w południe zżeram marchewkę, do tego jakaś kanapka/jogurt, cokolwiek co mam w lodówce i mam na to ochotę. później znowu zielona, na obiadokolację robię jakies mięsko (pon/wt czerwone, do końca tyg kurczak), do tego jakieś warzywa, nie ważne czy brokuły, kalafior, brukselka, ziemniaki czy kotlety z ryżu, ewentualnie makaron i jakiś sos grzybowy lub inny. na deser jogurt, i czasem jeszcze jakaś herbatka- owocowa lub zwykła z cytryną imbirem i miodem.
ogólnie zielonej piję po 1,5L dziennie.
a pielęgnacja twarzy... kupiłam żel w aptece sebium gel moussant Biodermy i myję nim twarz dwa razy dziennie, a jak mam gdzieś wyjść to smaruję twarz kremem i paćkam się podkładem zeby w miarę wyrównać koloryt i to tyle, i jeszcze raz w tyg chodzę na basen takie moje nudne życie... a jak pójdę z moim chłopakiem gdzieś się spocic (np fitness, bo wtedy wszystko spływa i wygladam jeszcze gorzej, wszystko jest 100 razy bardziej czerwone) to po ćwiczeniach - przed powrotem do domu przemyłam twarz płynem miceralnym, swojego czasu myłam nim twarz kazdego ranka...
[/url]
kurcze, to nie wiem dlaczego. probowałaś odstawić nabiał? widze, że w opisie masz rózne herbatki, one działają oczyszczająco więc może masz teraz własnie wysyp. no i ja chyba polecam spirulinę, wprawdzie franca wszystkie zaskórniki mi wyciąga takie które mam na twarzy kilka miesięcy, ale mam nadzieję, że później będzie lepiej.


cały czas czuje taki dziwny ból na wargą, jakby zalążek małego pryszcza zaraz pojde sie oglądać co mi sie tam tworzy, bo mnie to denerwuje.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora