Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-01, 05:45   #1139
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Dobrrrry

Mróweczko- życzę dużo uśmiechu na buzi
Pamiętaj, że wiele w naszym życiu zależy od nas samych i też same możemy przełamać, wymaga to tylko od nas trochę wysiłku.
A bez faceta przy boku też można cieszyć się życiem
Chociaż jestem przekonana, że długo ten stan rzeczy nie potrwa, bo zbyt fajna z Ciebie dziewczyna, żebyś długo była sama.

Kosteczko- podrzucaj szybciutko linka do bloga!

Inesko- wiem, że o pracę nie jest łatwo. Ale wiem też jak może człowieka niszczyć praca, której nienawidzi. Ja wolałabym dojeżdżać troszkę dalej niż się męczyć w firmie, która jest istnym domem wariatów i do której chodzę jak z przymusu.
Ale oczywiście to Ty musisz zdecydować co jest dla Ciebie priorytetem.
Ten żel miałam (a w zasadzie mam, bo jeszcze leży nie zużyty gdzieś w kącie szafki). Za każdym razem gdy go używałam miałam wrażenie, że mój tyłek dostanie samozapłonu
Życzę dobrych decyzji dotyczących życia uczuciowego. Najważniejsze, żebyś była szczęśliwa.

Malinnko- kochana, miło patrzeć jak tryska z Ciebie radość po rzuceniu tej beznadziejnej pracy!
Pamiętam jak kumpel, który rzucił pracę, której szczerze nie cierpiał powiedział mi: "Limonka, czuję się jak na detoksie. Jakby moje ciało uwalniało się z toksyn". Coś w tym jest.
Ze zlocikiem na wiosnę pomyślimy, ale u mnie niestety też z wolnym czasem może być ciężko. Szkoła, pisanie magisterki (łączę się w bólu!!!), załatwienie tematów ze ślubem skutecznie blokują mi większość weekendów. Tym bardziej, że zawsze jest jakaś rodzina i znajomi do odwiedzenia, a z TŻ też chciałabym spędzić trochę czasu. W tygodniu mamy go dla siebie strasznie mało.
Za to od września jestem do Waszej dyspozycji i wtedy nie ma opcji, żebyśmy się nie spotkały

Niunia- zagłosowane
W ramach rewanżu oczekuję, że zaczniesz wpadać częściej

Dziewczyny, czujecie już wiosnę w powietrzu? Ach, już nie mogę się doczekać cieplejszych dni. Marzę o tym, żeby wyprowadzić na spacer piękne szpilki, które sobie niedawno kupiłam
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując