Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-01, 20:59   #4007
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Uwielbiam go

Kiedy nie umiem Ostatnio trzy wyrzuciłam, kilka zużyłam (!). Mnie jakoś nie chcą się rozmnażać... Bezpłodne są chyba...

zamień się


Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
z wzajemnością trolllice,które biją się która jak najwięcej nabije postów
o kurza....
zwątpiłam, to ja chyba największy Troll jestem, top spamerka przechodzi w top trolla


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Oto cudo od Mgiełki (NTN 160) z cudem od Śniegowej (cekinami - ćwiekami). Pierwsze zdjęcie najlepiej oddaje kolor, drugie pokazuje wykończenie, a trzecie kolory drobinek. Lakier kojarzy mi się ze zmiksowanymi jagodami - baza w kolorze biskupiego fioletu z czerwonym i niebieskim brokatem. Pędzelek bardzo wygodny, tradycyjny, krycie po dwóch warstwach. Bez topa dość szorstki . Wysycha migusiem nawet sam. Jest fantastyczny .

Cekiny z EF są świetne, trochę wystają, ale są gładkie i o nic nie haczą, Przypominają ćwieki, nity albo metalowe guziczki. W zależności od oświetlenia są w kolorze srebrnym lub mosiężnym.

Sama przyjemność z używania takich cudeniek .




cekiny nie w moim guście, ale lakier...


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Te zaginione w akcji pazurkomaniaczki, których już nie ma z nami, to pewnie jej sprawka
pewnie tak!


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Nie masz czego żałować. Krycie i trwałość do Szkoda kasy
dobrze wiedzieć
ja ostatnio na ogólno-kosmetyczne zakupy się przerzuciłam.


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jak mokry to flegaminę łyknij, jak suchy to thiocodin (ale wtedy ani kropli alko)
Co jak co ... ale od kaszlu to ekspertem jestem



A tu to jeszcze bez formy byłam





ja bez, konwalię tak, a różę to nawet bardzo. Świeczek nie kupuję, bo Młoda nie lubi. To było by wredne.
właśnie cięzko ten kaszel określić, raz tak, raz tak. nie mam nic, od teściowej dostałam acodin, teraz szałwię piję. jutro mama ma coś kupić, a ja wygrzewam się w łóżku.

ja na konwalie i bez jestem uczulona
o widzisz, ja też nie lubiłam, a teraz... kocham świeczki

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

nadrobiłam
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora