Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-03, 16:49   #386
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ja znów miałam silne bóle brzucha i goraczke 38,5 i wylądowałam w szpitalu wczoraj dlatego nie odzywałam się.....Przebadali mnie dokładnie i wyszło że to na szczęście nic poważnego tylko jakieś grożniejsze zatrucie.... no i dali mi kroplówke żeby uśmieżyć ból i teraz jestem na dietce ryżowej. Przez te kilka dni co nic nie jem to widze po sobie że tak schudłam, że masakra.... no i do tego mega słaba jestem
dobra biorę się za nadrabianie....

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
i po co ta histeria była, stan włosów MEGA, odrost równiutki i kolorek cuudo , choć zdjęcia przekłamują, ale sztuczne światlo ale ogólnie chłodny, nawet kilka lekko podsiwionych pasm jest. Łihihihi
Chyba mam nową miłość
wow jakie Ty masz długie już swoje włosy szoook co ty robisz że ci tak szybko rosną ?

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Prosze zdjecia z farbowania
z fejsem sa w albumie
odcień świetny i pasuje ci do bużki, ale chyba jest troszkę cieplej niz było nie?
jakie mega słonko u Ciebie widać że wiosna pełną parą

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny jak lubicie małe dzieciaczki to musicie to obejrzeć

http://www.youtube.com/watch?v=OPSAgs-exfQ

coś pięknego

wow mi czegoś takiego nawet nie pokazuj bo ja to uwielbiam małe dzieciaki i mam w związku z nimi obsesję
mój Tż wie coś już na ten temat i na pewno planujemy mieć dzieciaszki - najlepiej dwójkę ale jeszcze za jakieś kilka lat dopiero....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-03-03 o 16:51
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora