Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-06, 20:08   #1529
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wow Zamawiam No, tylko jak ktoś sensowny będzie go na ebay miał...
:
A ta aukcja http://www.ebay.com/itm/Innisfree-Ec...item2c6590cdfa ? Wszystkie są praktycznie w tej samej cenie a sprzedawca cosmetic love jest w miarę sprawdzony
Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Mi też wyskoczyła wczoraj gula na czole i dzisiaj druga!!
Ja na pewno nie będę znowu próbowała, bo też mi nie zależy - szybko się zaczyna świecić na mojej cerze i ten triethanolamine w składzie....wkurza mnie, ze mizon wciska tę toksyczną zarazę do wszystkich swoich kosmetyków, więc nie będę żałowała starfisha. Zresztą widziałam, że It's Skin ma jakiś Star Cream, coś w stylu starfisha i idę o zakład, że ma bardziej naturalny skład, tak jak ślimaki z tej samej firmy (w porównaniu do ślimaków mizona).
Muszę poszukać informacji na temat ślimaków z innych firm, chociaż ten z mizona jest najbardziej popularny i najwięcej jest recenzji. Ja bym jednak chciała coś w miarę z dobrym składem
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora