Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 17:57   #1328
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Tutaj masz 5 x 120szt za 1,20$. Tylko model chyba inny


Ja nie, choć muszę przyznać, że sobie ostrzę zęby/ Jeżeli jednak potrzebujesz opinii, to niecierpek u siebie na blogu robił ostatnio recenzję -----> http://niecierpek.blogspot.com/2013/03/blog-post.html
Na swoim kanale recenzję masek w pastylce miała też Megi.



dzięki



Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Gratulacje!

Dziewczyny, chciałaby któraś przygarnąć od Estelle moją odlewkę Baviphat Lemon Sleeping Pack10ml? Okazało się, że mam już jedną w domu (nawet jeszcze nie otwierałam), a zapisałam się na kolejną Koszt to chyba 4zł. Komu, komu?


ja jestem chętna jeśli aktualne


[QUOTE=katniewojt;39612543]Zaproponowałąm ją do marcowych rozbiórek[/QUOTE ]


JESTEM JAK NAJABRDzIEJ ZA



Cytat:
Napisane przez 'Estelle';39617940.

W sumie możecie się zapisywać na te papierowe tabletki, przesyłka z Chi, idzie dłużej, więc zamówiłabym wcześniej. Kolejne zapisy otworzę koło końca marca dopiero, jak już większość lutowego zamówienia do mnie przybędzie.
A nowe zamówienie zrealizuję, jak już pozbędę się większości opakowań z poprzednich rozbiórek, bo zaczyna brakować mi miejsca


.


to ja jestem chetna i wstępnie zapisuje się na te maseczki i pamiętaj ze jestem chetna również na kupe słowika :P

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

ostatanio natrafiłam na bardzo fakna strone http://www.aroma-perfumy.pl/ jest tutaj sporo ciekawych kosmetyków które bym przetestowała może ktoś się skusi również na jakąs rozbiorke i ktoś zorganizuje zamówienie
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora