Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-07, 19:47   #785
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cześć

Czeko mogłabym Cię prosić o zdanie? Co myślisz o peelingu kawitacyjnym? Może być dla skóry wrażliwej, suchej?

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Garnier color naturals 112 arktyczny srebrny blond z wodą 4-4,5%

1, 2, 3- zdjęcia przed
4, 5- zdjęcia czubka głowy po
6- kolor włosów identyczny jaki mam, moje włosy są może odrobinę ciemniejsze ale jak patrzę w lustro w świetle dziennym widzę ten sam kolor, aparatem ciężko mi uchwycić przez szaroburość na dworze, więc wstawiam z neta

Po Vikingu włosy straaasznie szybko mi zrudziały, teraz garnier wyrównał mi bardziej kolor na całości (wcześniej była duża różnica między jasnymi odrostami z poprzednich farbowań a rudą resztą), no i mam taki dziwny kolor.. Ale jest już lepiej Za tydzień alfa i powinno być już pięknie
ale jasniutko juz ladnie
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Nie tylko Ty

Oj tak, w lidlu jak chcę coś kupić z gazetki idę w ten sam dzień kiedy pisze że towar będzie, i to koło 8-9 rano A można nieraz naprawdę fajne rzeczy dostać, mój synek ma 2-pak bluzek i spodenek stamtąd, jakościowo super Cenowo zresztą też

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Dziewczyny wiecie że w sklepach można dostać kolekcję Rihanna dla River Island?
mozna mozna bylam wczoraj, ale jakos specjalnie nie ogladalam wszystkiego, tylko tak pobieznie


Asiu ale super ze bierzecie pieska masz wielkie serducho

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja ni kupiłam,ale zawsze słyszałam dobre opinie i z tego co wymacała w sklepie

mi się za dużo rzeczy podoba i też nie mam kasy, żeby poszaleć, razem z TŻ wydajemy więcej niż zarabiamy ale zawsze robię sobie listę i kupuje nawet tą jedną rzecz w miesiącu

no właśnie mi też się podoba, bo to był prawie blond, ale jednak nie taki chamski spróbują alfą 8,21 jak mi się nie będzie podobać to idę do tej samej fryzjerki,żeby mi zrobiła taki sam jak wtedy
mi tez sie podobasz w tym balejażu
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora