Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 20:03   #162
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A był ten kakaowy? Pewnie nie?

A to szkoda. Tej marki raczej nie lubię ostatnio i szafę omijam.

Ja go puściłam w otchłań zapomnienia już ładnych kilka lat temu.
Pamiętam szał na tę markę jak wchodziła do Polski, a potem jakoś przestała być interesująca.
Nie było, to są chyba jeszcze inne kolory- sprawdziłam z tyłu numerki i np. ta fuksja co wzięłam wtedy wydawała mi się identyczna z tą co też jest teraz, a jednak numerek inny. Na butelce taki kod jest nabity i myślę, że w nim jest zawarty numerek z kartonika.

Ja też jakoś nie darzę jej szczególnymi uczuciami ostatnio- chociaż wezmę sobie kiedyś do testów odlewkę tego nowego "nieBB" No i najnowszy tusz jest do wygrania na rossnecie (w sensie zrobili z tego konkurs, a wygrana to możliwość wymiany starego tuszu na ten, co godzinę wygrywa 12 osób)

Ja nie mogłam, bo ma idealny kolor na jesień dla mnie Dobrze, ze od dylematu jaki następca dzielą mnie 3 sezony Bo była ciekawą alternatywą, w dobrym momencie weszła do nas.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mojego też czeka przegląd i opłata OC w przyszłym tygodniu

A mi po głowie chodzi jakiś lakier w kolorze granatu. W sumie już od jesieni o takim myślę, ale nie trafiłam póki co na idealny odcień


Ja sobie obiecywałam lustrzankę jak obronię pracę lic. To mnie bardzo motywowało do skończenia studiów Teraz realizację marzenia przesunęłam do czasu aż będę mieć pracę.
Co prawda mogłabym sobie ją kupić nawet i dziś, ale wiem też, że miałabym wyrzuty sumienia, że będąc na bezrobociu tyle kasy ładuję w aparat, a przecież mój obecny amatorski Nikon ma niecałe 2 lata i służy całkiem nieźle.[/COLOR]
Już umówiony samochodzik do mechanika, potem jeszcze blacharz.

Ja jestem spragniona czerwieni

I ja sobie obiecałam zaawansowaną nielustrzankę, może na jesieni uskładam. Ten gupi kompakt mnie wykańcza
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Rzyrafko lepsza jest woda Cleanance niż AA generalnie to nie jest zły micel, ale raczej mnie nie zachwycił i cieszę się, że już go nie mam.
AA miałam wieeeeki temu, Cleanance testowałam od Ice niedawno i na pewno lepiej zmywał niż Eveline. Także pewnie go nabędę. Dzięki za opinię
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
właśnie był kurier i dostałam Wellę tylko lakier ma pękniętą nasadkę, ale myślę że nie wpłynie to na dozowanie
szczególnie ciekawa jestem odżywki, już dawno chciałam kupić po opinii Madziarry, a jakoś nigdy nie było nam po drodze
Mnie kuszą nowe rzeczy do stylizacji ale z tej profesjonalnej linii.
W ogóle wczoraj się przestraszyłam, po rozczesaniu włosów do mycia strasznie mi się połamały i sporo takich 3-4 cm kawałków spadło na umywalkę Mam nadzieję, że to nie pamiątka po farbie ostatniej. Takich wysuszonych to nigdy nie miałam żeby się aż łamały..
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A kosmetycznie miałam dziś ogromną pokusę, bo weszłam do małej drogerii przy przystanku (ach te preteksty) i zobaczyłam, że mają szampony i maski tej rosyjskiej firmy z babcią (kurczę, nie pamiętam jak się nazywa)... czytałam dobre opinie kiedyś, więc kusiło okropnie... Ale mam za duży zapas i szamponów i masek, więc dzielnie wyszłam... Ale jak tylko skończę jakiś szampon lub odżywkę, to tam wracam!
Znalazłam kiedyś sklep internetowy, w którym sprzedają te wszystkie wschodnie cuda, przejrzałam tylko pobieżnie i już wiem, że jak się zagłębie to przepadnę

Tak mnie dobiła poranna szaruga, że nawet nie wstałam z budzikiem, o ćwiczeniach nie mówiąc 1 dzień przerwy po 3 przećwiczonych to nie tragedia. Za to nie wiem jak w sobotę to zrobić, bo idę do pracy na 9...

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nie, ten "satynowy". Te z drobinkami w ogóle mi się nie podobają, trzeba byłoby chyba bardzo mocno namalować kreskę, żeby dawały jakiś efekt

Nigdy nie przepadałam za francuskim (Em, nie czytaj tego ), ale jej mogłabym słuchać godzinami

http://www.youtube.com/watch?v=AQ9zeDd0mpg
Ja bym oddała wszystko za taki głos
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując