Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 15:08   #1422
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Czy spektakularne to nie wiem, bo mi zależy na modelowaniu a nie na chudnięciu, więc po prostu jem dużo i zdrowo, żadnej diety odchudzającej. Widzę, że pośladki są podniesione, widzę zarysy mięśni na brzuchu, większe wcięcie w talii. No i siła, kondycja, nastrój na plus zdecydowanie
Ale sobie zafundowałaś ekstra spa
postanowilam raz w tygodniu poswiecic troche czasu dla wlasnej przyjemnosci nie wiem czy to wystarczy ale raz w tygodniu bede robila sobie wlasnie peeling i maske czekoladowa na cialo
Przekonalas mnie w takim razie zaczynam cwiczenia z Ewka 3 razy w tyg starczy?

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Właśnie wpadł mi w oko ten micel ze zsk a czym go konserwujesz?
Znalazłam jeszcze coś takiego: http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/i/Wod...kijazu-oczu/56 Próbowałaś ją może? Którąś stworze tylko którą



No tak, czuje się zachęcona do kupna kredki Fajnie, że tak dobrze się sprawdziła
Ciekawe czy zmienili coś w wodzie born to bio czy tylko kolor nakrętki Najważniejsze, że jesteś z niej zadowolona
To czekam na swatcha i jednocześnie zazdroszczę pobytu w Dm'ie, co chcesz kupić?

Cudowne zakupy
Daj znać jak odżywka do rzęs Miałabym od niej takie same wymagania jak Ty



Dzięki za zniechęcenie... chociaż raz
Po samych olejach wypadają mi rzęsy, zrobiłam kiedyś dwufazówke z hydrolatem i faktycznie było ok



Dzięki Margo, u mnie Haushka się nie sprawdziła więc zostanę przy Madarze I bardzo dziękuje za wieści o płynie micelarnym z Noa, brzmi zachęcająco, pewnie kiedyś się skusze

Nowości w Lawendowej Farmie: szampony http://www.lawendowafarma.pl/index.php?cat_id=157
Jesli chcesz moge wkleic sklad wody mincelarnej?
Kredka kosztowala 12 zl wiec za te cene mysle, ze warto sprobowac
Co do odzywki to wypowiem sie za jakies 2 mce wtedy cos obiektywnie bede mogla o niej powiedziec.
Nie mam zadnych konkretnych planow zakupowych jesli chodzi o DM bo nie wiem czy uda mi sie zdarzyc przed zamknieciem sklepu
ostatnio uzupelnilam braki i zapasy kosmetykowe takze nic nie potrzebuje ewentualnie moze na cos z kolorowki sie skusze
Jesli ktos cos chce z DM to moge kupic o ile zdaze

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przynajmniej Tobie przypadł do gustu



Ja też parę rzeczy mam ruskich, co nie miały żadnej folii, inne z kolei miały plastikową przykrywkę taką z prawdziwego zdarzenia, poza zakrętką oczywiście. Nie wiem co o tym myśleć, ale to nie tylko z tymi markami tak trafiałam.
Chyba sobie sprawię tą wodę na lato, muszę tylko obczaić skład. Co do Logony, to ponoć właśnie na niektórych działa szczypiąco Obserwuj, powinna ładnie wyrównywać koloryt cery, łagodzić zaczerwienienia, jeśli je podrażnia to nie dobrze, ale samo pieczenie jeszcze o niczym złym nie świadczy, mnie też szczypała, zwłaszcza przy pierwszych użyciach, ale efekty przerosły moje oczekiwania, to była moja pierwsza glinka



Nie wiem co w niej jest takiego, że tyle osób zachwala. Może rzeczywiście do pewnego rodzaju włosów ten wyprofilowany kawałek plastiku za duże pieniądze przemawia, a może to właśnie takie trochę placebo, ale nigdy nie trzymałam tego w ręce, mogę tylko przypuszczać



Normalnie kosztuje 39 zl, ale Małgosia nasza kochana dorwała ją dla mnie na promo 20% za 28zł Tak, tylko stacjonarnie, bo w pl nie ma internetowego sklepu TBS, czasem na Allegro są Nie wiem czy z uk wysyłają



To mówisz, że peeling fajny Kupować Nie robi jakiegoś ewidentnego kuku
Twoja skóra musi teraz wyglądać
jak na pierwszy raz to fajny, zobaczymy jak sie bedzie sprowowal dalej poczekaj moze na jakas promocje
Jesli chodzi o maslo antycellulitowe to chyba nie bedzie moim ulubiencem pieknie pachanie ananasem ale dla mnie chyba zbyt intensywnie natomiast dla fanek sorbetow owocowych i letnich zapachow bedzie jak znalazl
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora