Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-11, 18:42   #1444
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania Jakie polecacie kropelki do oczu? Dopiero czwarty dzień i nie wiem czy to od izo, ale mam zaczerwienione i piekące oczy...

A co do filtrów ja ze swojej strony mogę polecić bb kremy (te prawdziwe, azjatyckie :P). Mają wysokie filtry (aktualnie mam 30, ale bliżej wakacji planuję zakupić coś z 50), bardzo dobrze nawilżają no i dodatkowo są jak podkład, więc odpada problem, że jakiś filtr bieli, źle wygląda na nim podkład i czas odczekiwania pomiędzy nakładaniem filtru i podkładu :P Jak dla mnie miód malina.

A co do olejku arganowego z kolei :P - stosuję go już od jakiegoś czasu ok. 1,5 miesiąca na zmianę z cetaphilem i mogę powiedzieć, że na mnie działa przecudnie. Po niczym innym nie mam rano tak wygładzonej, mięciutkiej i wypoczętej buzi. Jak tylko go zmywam już twarz robi się czerwonawa Absolutny mój hit. I nic a nic mnie nie zapycha. Nie wiem do jakiej grupy olejów arganowy należy, ale wiem, że są specjalne dedykowane do twarzy-niekomodogenne chyba np. olej z orzecha włoskiego - tak więc nie każdy olej zapycha
a mogłabyś konkretnie pokazac np z wizażu kwc jaki to jest ten bb z filtrem który tak bardzo polecasz ??? czy ma dobre krycie itp bo ja mam co teraz kryć jak nie nowe dziady to stare przebarwienia po nich ;/ boję się, że żaden bb mi nie da rady tego zakryć ale może mnie pozytywnie zaskoczysz także czekam na info a od siebie mogę polecić bo już mam na liście maści ze świetlikiem do oczów ok, 8,79zł oraz sztuczne łzy lacrimal ok 8,69 zł, do nosa psikacz nozil ok. 22 zł ( w razie krwi z nosa bądz też suchości w nosie), na wypadające włosy sprawdzony przeze mnie radical ampułki ok. 30 zł, wypadające rzęsy my secret lash niebieska ok 8 zł ( sprawdziłam ją rewelacyjna po 2 tyg ani jednej wypadającej rzęsy a do tego starsze urosły dłuższe) o osłonkach na wątrobę czy tam też różnych wspomagaczach jej pracę typu esseliv itp nie będę wspominać każdy jak tam woli ale ja będę to stosować, polecali mi również cetaphil dermoprotektor do skóry twarzy i całego ciała, do tego pomadka do ust bebe, tisane i mydełko intensywnie natłuszczające oillan razem z balsamem z tej samej firmy wsjoo ? tym będę się bronić bądz też zmiejszać intensywność skutków ubocznych tego leku ;p oczywiście nie twierdzę, żę dopadną mnie ale przecież lepiej mieć to w domu i od razu zastosować niż potem z czerwonymi oczami lecieć do apteki. To są rzeczy które i tak się nie zmarnują także może i Ty skorzystasz z mojej listy ;p
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora