Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Monstrualnie otyła chce wreszcie schudnąć.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-11, 18:49   #36
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Monstrualnie otyła chce wreszcie schudnąć.

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Kusisz
A tej mąki pełnoziarnistej szukam i szukam i znaleźć nie mogę najlepsza jaką widziałam to biedrowa, typ 650

A co do słodzików, to też w sumie nie wiem jak podchodzić do kwestii aspartamu nie wiem w końcu czy szkodzi czy nie... Aczkolwiek teraz jak patrzyłam to słodzik najtańszy z Kaufa go nie ma
Pełnoziarnista jest np. mąka Lubella, na pewno w Kauflandzie dostępna Jeśli chodzi o słodziki to ja nie używam, odstawiłam całkiem cukier (nie tylko na czas diety) i wolę nie truć się nim przez całe życie, wieć postawiłam na stewię i ksylitol Aspartamu nie można podgrzewać, więc jak już to szukaj takich z cyklaminianem i sacharynianem sodu.
Jak się chce zmienić stale swoje nawyki, to warto też spojrzeć na kwestię słodkości z dłuższej perspektywy - czy wyobrażasz sobie całe życie nie tknąć ani kawałka ciasta, ani kawałka czekolady? Odstawienie nie musi być konieczne, bo jest tyle pomysłów na dobre i dietetyczne desery. A gorzka czekolada z dużą ilością kakao (co najmniej 70%) nie jest zła w umiarkowanej ilości
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując