Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-11, 18:51   #1115
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ło taka http://ccc.eu/pl/bags/catalog/all/312927

Byłam dzisiaj 5 dzien pod rzad w pracy
zaznaczam,że u nas "toretycznie" mozna pracowac max 2-3 dni po 10h.
a ja pracowałam w czwartek 8, piatek 6, sobota 12,niedziela 9 i dzisiaj jeszcze gdzie miałam miec wole ściągnęli mnie na 4h
Umieram...

Buty sobie na pocieszenia za to kupiłam
Fajna torebka

matko, współczuję

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Noo raczej, ja po kosmetologii pracowałam póki co jako hostessa, konsultantka, w finansach, telefonach komórkowych, w gastronomii

Ja dzisiaj byłam na drugim etapie rozmowy, oczywiście autobus tam jeździ tylko do 8 i po 14. Więc pojechałam tramwajem i stwierdziłam że kawałek przejde. A dupa, wysiadlam na jakimś zadupiu i 2,5 km szłam przez zaspy poboczem drogi bo nawet chodnika nie było Śnieg w butach miałam aż.
Rozmowa trwała 20 minut, wyszłam patrze i ooo autobus za godzine. To GPS'a włączam i szukam jak inną droga dojść na ten tramwaj. Wiec ide ide, znowu wlazłam w jakieś zaspy, wyszłam na polną droge bo sie zgubiłam, patrze i ooo autobus jakis. No i jakoś stamtąd wyjechałam, ale tylko dlatego ze sie zgubiłam
Ale miałaś przygody

Czeko a nie myślałaś o tym żeby założyć własną działalność z dofinansowania z UP?

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dobra, ide troche odpoczac, bo juz mi sie w oczach pierniczy
Kupiłam butelke wina i zaczynam relaksa
Należy Ci się Też bym się winiacza napiła Miłego wieczorku
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-03-11 o 18:52
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora