Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Monstrualnie otyła chce wreszcie schudnąć.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-11, 20:24   #56
przylaszczka50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 009
Dot.: Monstrualnie otyła chce wreszcie schudnąć.

Ta lekarka o wyglądzie anorektyczki to jeszcze nie była tak chamska jak inna kobietka z mammo-cyto -busu.

2 lata temu latem dostałam zaproszenie z takiej akcji NFZ bezpłatne badania cytologiczne dla kobiet.Pod naszą przychodnię przyjechal taki ambulans i stał kilka dni.Wykonywane były badania cytologiczne i mammograficzne tam wewnątrz busa.
Pomyślałam,że warto skorzystać i poszłam.Przed tym busem tłumek kobiet w kolejce,okna busa otwarte,wszystko słychać.
Weszłam,podałam dane i co tam taka młoda pielęgniareczka chciała,potem do drugiego pomieszczonka za parawan.Było lato,miałam długą sukienkę ,którą podwinęłam odpowiednio ze wszystkich stron do góry kładąc się na fotel uprzednio zdjąwszy majtki.Z przodu miałam ją podwiniętą
Robiąca badanie kobieta weszła i usłyszałam,że takiego wielkiego dupska to tu jeszcze nie było,takiego cielska to ona jeszcze nie widziała.I jeszcze zadarła mi sukienkę prawie na głowę aby było widać cały brzuch i stanik.i zawołała dziewczynę rejestrującą pacjentki aby sobie popatrzyła.
Jestem dość silna psychicznie ale aż mi prawie łzy poleciały,z trudem się powstrzymywałam.
Jeszcze mnóstwo komentarzy jak można się było doprowadzić do takiego stanu.
Jak zeszłam z tego fotela to ręce mi się trzęsły i nie mogłam włożyć majtek.Upokorzenie, wstyd,do dzisiaj mnie to prześladuje.Te kobiety pod busem słyszaly jak opisuje moje kształty.

Edytowane przez przylaszczka50
Czas edycji: 2013-03-11 o 20:32
przylaszczka50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując