Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-12, 08:44   #1451
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
zakupy

Z drugiej strony wiele osób parafinę sobie chwali. Jeżeli karite nie pomoże, to chyba też się ugnę i wysmaruję TŻ-ta.
Od kilku dni stosujemy karite, ale co prócz tego? Dodam, że masełko stosujemy na mokrą skórę. Nakładamy potem (tak na godzinkę) woreczek foliowy. Skóra jest tak sucha, że zaraz porobią mu się rany... Po kuracji jest zdecydowanie lepiej. Za to problem zaczyna się od nowa po powrocie z pracy
Przy takim stanie skóry nie wystarczy jednorazowa kuracja nawet jak jest codziennie... cała zabawa polega na tym że skóra musi być nawilżana i natłuszczana ciągle
Ja się męczylam z moim atopowym od listopada i dopierow w lutym jak byłam chora to chodziłam z grubą warstwą kremu praktycznie cały czas i to dało radę... powinniście też sprawdzić czy tż się czymś nie stresuje nie denerwuje bo to ma równiez olbrzymi wpływ
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora