Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-14, 19:45   #1585
cleo_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Wiadomości: 4
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Hej Dziewczyny
Mam pytanie (do tych co się znają), właśnie apropo kwasów migdalowych itd. Mam niestety bardzo wrażliwą skórę i do tego bardzo alergiczną, przez to chyba naczyniową. Mimo prawie 30lat, obsypuje mnie po zastosowaniu nowego kremu (który nie przypadł do gustu mojej cerze), zmianach wody, proszku do prania, płynów itd. itp. - pojawiają się opryski, przebarwienia, świąd -generalnie maskra. Chodziałam do dermatologa, Panie (dokladnie 4) Doktor stwierdziły, że to odmiana cery atopowej i działały z moją skorą na zasadzie prób i błędów (kremy itd.), tak więc dałam sobie spokój, bo szczerze to nic mi to nie wnosi..:/ Z wyprobowanych produktow do cer alergicznych nie uczulają mnie jedynie produkty Biały Jeleń, Clinique, Clarena - ale wlasnie tylko ta z kwasem migdalowym, AA Oceanic (w przyapdku tej firmy nie wiem o co chodzi, bo przez jakis czas jest ok., a pozniej d*pa i alergia, przerwa rok i znowu jest dobrze na 2 miesiące) i to na tyle. Do tego zauważyłam, że wszelkie kremy, które są typowo do nawilżania cery działają u mnie błyskawicznie wykwitami:/ Chciałabym wygladzić swoją cere, zlikwidować nierowny koloryt, oczyscic pory. Z tego co czytalam, wlasnie kwasy migdalowe są polecane do problematycznych cer, chcialabym zapytac, co robić dokładnie krok po kroku i jak? Jakich produktów do tego używać? Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc.
Pozdrawiam

Edytowane przez cleo_1984
Czas edycji: 2013-03-15 o 07:50
cleo_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując