Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z brązu na rudy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-22, 15:47   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Z brązu na rudy

Cytat:
Napisane przez izanna Pokaż wiadomość
Strasznie mi się podoba kolor L'oreala nr 6,46 ciemny blond miedziano-czerwony, tylko nie wiem czy jest sens go wypróbować. Miesiąc temu farbowałam włosy u fryzjera farbą profesjonalną również L'oreala, teraz zamarzył mi się kolor miedziany. Mam brązowe włosy i teraz nie wiem czym uzyskać rudy odcień, ale tak żeby włosy nie stały się ciemniejsze. Wiem, że są farby rozjaśniające, ale podobno działają tylko na naturalnych włosach. Np. Feria L'oreala też ma ciekawe odcienie rudego, ale bałabym się rezultatu końcowego tzn. odrost w innym kolorze, a reszta włosów ciemniejsza.

Mam pytanie, czy komuś udało się przejść z brązu w rudy, bez uprzedniej dekoloryzacji, czy ktoś używał koloru ciemny blond miedziano-czerwony? Z załączonego obrazka wynika, że kolor powinien złapać na brązie, ale jak jest naprawdę?
Ewentualnie czy mogłybyście mi polecić farby w odcieniach rudości, które fajnie wychodzą na brązowych włosach? Będę wdzięczna.

Między brazem a rudym nie ma bardzo wielkiej różnicy, nie musisz od razu dekoloryzowac włosów, wystarczy rozjasnić ( jesli brąz nie jest bardzo ciemny wystarcza np 2, 4 tony, wtedy zamiast rozjaśniacza możesz użyć farby blond rozjaśniającej np z serii wella wellaton czy londa),.Jednak jeśli nie masz wprawy wykonaj zabieg u fryzjera.

Żadna farba ruda nie bedzie widoczna na brązowych włosach, chyba, że masz jasny brąz,a wybrana rudośc będzie przynajmniej o ton ciemniejsza. Jesli brąz jest ciemny uzyskasz jedynie pewien rodzaj poświaty. po farbach rozjaśniającyhc, które mają nadac kolor rudy na brązowych włosach możesz spodziewać się nieciekawych efektów, ponieważ są one przeznaczone dla włosów naturalnych a nie farbowancy.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując