Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-17, 20:53   #2087
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
dla mnie jest ok chociaż mógłby być ociupinkę ciemniejszy, tak niedużo, z pół tonu

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------


a tak na marginesie mi sie przypomniało, że czytałam o lioele ślimakowym i podobno on jest ciemny. Alinarose opisywalago go na blogu..http://www.alinarose.pl/2013/03/ciem...em-lioele.html
Widzialam go dzisiaj ale na ebay nie ma probek ani miniatur, trzeba kupic od razu cale opakowanie

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
z BRTC ciemniejszy jest Gold Caviar chyba kliknę próbki
Uzywalam, byl nawet nawet

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
no właśnie ja też, ale faktem jest, że zawsze w zimie chodziłam na solarium, a latem opalanko, bo wolę siebie, jak jestem taka "ozłocona" a teraz stosuję kwasy, więc chyba pierwszy raz od dawien dawna mam naturalny kolor twarzy



mam pełnowymiarową wersję, jest mega ciemny w porównaniu do całej reszty, dla mnie będzie (chyba) idealny jak się opalę Estelle na swoim blogu wstawiała swatche ewentualnie jak ktoś jest chętny na odlewkę, to zapraszam



tylko właśnie tak, jak asmenaa stwierdziła, szarawy jest a kolorystycznie dla mnie (naturalnej) minimalnie, o pół tonu ciemniejszy od mojej skóry,ale wystarczyłoby, żebym dwa razy na słońce wyszła...
Ja , ja chce odlewke
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora