Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 12:11   #220
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kurde Kachula, ja od 4mcy biorę anty i może faktycznie od nich zaczęły mi włosy lecieć? Przy 3opakowaniu dopiero zaczęły wypadać

W sumie w okolicach października chcę zajść w ciążę więc mogłabym anty odstawić
pierwsze 3 miesiące po odstawieniu kobieta jest trzykrotnie bardziej płodna niż normalnie (tak mi gin powiedział), więc uważaj do października. Swoją drogą nie brałabym tabsów skoro i tak planujesz ciążę. Po co się szprycować świństwem przed kolejną dzidzią? Dokończ opakowanie jak normalnie i odstaw. Zresztą nie lepiej dla ciebie przy tarczycy? Po drugim dziecku rozważaj wkładkę, ja teraz myślę nad nią bo jednak bez bzykania długo nie pociągnę i mąż też Teraz abstynencja niestety ale chce wszystko wyregulować i lecę do prywatnego sprawdzić czy będę mogła mieć wkładkę. Dla mnie prochy to strasznie organizm niszczyły.

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
ja dzis ide kupowac londe 5,07 hmmm ciekawe jak pokryje teraz bardziej wypłukane włoski na początku marca robiłam odrost a długość tylko zmalaksowałam .. juz widze odrost i na długosci wypłukany kolor położe na fix color diapo na wodzie 3% lub zmieszam z 6 poł na pół bo to zmiana odcienia a nie chce przyciemniac ...powinno złapac prawda ?


Kachula82 jestem w pozytywnym szoku ze tak wyszło i termoloki sie spisały , po rozczesaniu szerokim grzebieniem wyszły fale


dzis musiałam umyc łepetynkę bo wzoraj nakładałam piankę i dzis lekko sztywne takie nieświeże włoski...

Kupiłam piankę Isane w rossie bez alkoholu co by nie wysuszac dodatkowo włosów zaznaczona 3 na niej z skali 5 stwierdzam ze jest wystarczajaco silna ale i tak jakos dziwne odczucia moze dlatego ze pianki nigdy nie uzywałam do stylizacji i mieszane wrazenia ... zastanawiam się nad zrobieniem zelu lnianego aby podkreslic sket i troszkę utrwalic na mokre włosy -suszyc i termoloki zamiast stosowania pianki, lakieru itp



7 po przecinku w londzie to brąz!
To Londa ma dziwne oznaczenia. Większość producentów pisze metaliczny... Ale co tam. Ważne, że dobrze łapie i cuda rude dziewczynom nie wychodzą.
Ja nie lubię włosów po piance. Drażni mnie ta sztywność i wrażenie brudnych włosów. Wolę naturalne i skręcone, tylko że wtedy loki mam na 2 godziny

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Pokaż wiadomość
Umyłam włosy i troszke się farba wypłukała, ale niewiele, bardziej przejmuję się tym że włosy krusza mi się tuż przy skórze
Odżywiaj, nawilżaj. Nie susz suszarką ani nic "na ciepło" do włosów nie używaj. Musisz im dać odpocząć. Do wypłukania możesz używać szamponu przeciwłupieżowego. Mi kolor zawsze przy nich schodził szybciej.

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za oświecenie - to mi pasuje
mam jeszcze pytanie odnośnie oznaczenie perła - jaki to kolor/odcien wyjdzie? farbuje włosy na poziomie 5 teraz mam pomieszana nature z popielem a myslalam o mieszaniu popielu z perłą - wyjdzie coś z tego?
Kiedyś farbowałam blondem perłowym i włosy miały taką piękną perłową poświatę. Na pewno nie ciepłą ale raczej chłodną. Ciężko opisać. Taki perłowy odcień Poza tym w którym miejscu jest umieszczona nazwa "perła"? Po przecinku po innej cyfrze czy jak? To też ma znaczenie odnośnie intensywności tej perły.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-18 o 12:12
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora