Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 13:40   #4929
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, koleżanka od "dawania" za pracę się nie odzywa. Trochę mi jej szkoda, pisałam o jej sytuacji. Tonący brzytwy się chwyta. Mam nadzieję, że dostanie tą pracę. Póki co, nic mi nie wiadomo. A wstępnie miała mieć tą pracę w piątek, potem w poniedziałek (czyli dzisiaj)...
Kinky ja bym chciała żeby ta Twoja koleżanka pracę dostała Nie znam jej, ale dobrze jej życzę. Zrobiła jak zrobiła, pewnie dla niej to też nie byla decyzja hop siup, ja sobie nawet nie potrafię wyobrazić w jakim stanie jest ta dziewczyna i pod jaką presją

Cytat:
Napisane przez pysiolinka89 Pokaż wiadomość
Witam, czy ja również moge dołączyć do klubu, pare dni temu dołączyłam dopiero do wątku.
U mnie poszukiwania intensywnie, ale niestety zaczynam szukać w gastronomii spowrotem mimo ze chciałam tego uniknąć, ale tylko w tym mam jako takie doświadczenie... Do Żadnego biura mnie nie chcą

Mam coraz większego doła z tego powodu. Ale jestem zmuszona wrocić do kelnerowania, mam ciezką sytuację, a mój 10 miesieczny synek bedzie całe dnie z babcia . To wyjątkowo trudne(
Mnie też do biura nie chcą Czekam na jakies info o stażu. Dziś w ogłoszeniach dla siebie nic nie znalazłam....Fajnie, ze synuś ma babcię, która chętnie się nim zajmie
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora