Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 15:55   #1622
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Pochwal się jak ci wyszło Ja też lubiłam malować tą londą, i tak malowałam co 3/4 tyg, więc to ocieplanie nie było takie straszne. Później zaczęłam kombinować z innymi farbami, i teraz mam takie nierówne. I też rudo na połowie głowy
My już po obiadku. Później zrobię sałatkę z tuńczykiem i makaronem
no ja tez zaczęłam kombinować i kombinuje do dziś
jednak ten kolor po londzie jest mój i juz nic niekombinuje najwyżej będę się farbować co 2 tygodnie gdyby rudziało
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
też tak miałam z każdym psem,do kibelka za mna łaziły, bo zwierze sie przywiązuje do tej osoby która ją wzieła i nie odpuszcza na krok, to sie zmieni ale trzeba czasu jak ze wszystkim





o widzisz to super a czemu ktoś ja oddał? bo nie wiem co to za historia z nia była,a ile ona ma lat?



ona tez za mną chodzi do wc
pani ja oddała bo nie miała czau się nią zajmować ze względu wyjazdów do rodziców
ma 1,5 roku

dodaje zdjęcia po londzie 12/9
1-przed
reszta po

Bunny mam prośbe odnosnie problemu jaki zauważyłam na moich włosach. po farbowaniu ostatnio garnierem sensation zauważyłam że tam gdzie farba była nałożona jest jaśniej i czysto, a zaraz poniżej jakieś 4cm od czubka w zależności od światła widać taki rudawy poblask na ostatnim foto . co to może być ? wcześniej miałam równe włosy nic się nieodcinało a po tym garnierze jakby jakieś plamy ciemne się porobiły
nawet na tym zdjęciu przed widać że przy głowie odrost robiony te 4cm jest jaśniejszy niż reszta ,a niechciałam dalej farby nakładać bo poco i teraz mam takie odcięcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 034_zmniejszacz-pl_117740.jpg (113,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 049_zmniejszacz-pl_88121.jpg (34,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 051_zmniejszacz-pl_991252.jpg (96,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 060_zmniejszacz-pl_35075.jpg (33,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 059_zmniejszacz-pl_310984.jpg (35,0 KB, 39 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-03-18 o 15:59
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora