Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 16:14   #1626
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Jutro z rana pójdę do rejestracji tak jak mówicie, i powiem jak sytuacja wygląda. Ja naprawdę nie wiem jak to wygląda u dentysty bo to pierwszy raz kiedy coś mi się dzieje z zębami.. Dziękuję za rady i odpowiedzi

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

A i dzisiaj już się nie załapię- bo u mnie w przychodni rejestrują tylko do 8 rano, a kiedyś jak byłam na miejscu koło 10 to już rejestracja była zamknięta Jutro o 7 rano skoczę i mam nadzieję że mnie przyjmą bez kolejki jak mówicie
Kochana a nie macie czegos takiego jak pogotowie dentystyczne? Powinno być czynne całą dobe. Mój TŻ kiedyś już nie mógł wyrobić a było dość późno bo po 18 i pojechał tam, przyjeli go od razu - tzn musiał w kolejce poczekać i normalnie wyrwali mu zęba bo sie już nic nie dało zrobić. A skierowanie do wyrwania miał dopiero miesiąc później.
Zadzwoń najlepiej na pogotowie i sie zapytaj gdzie u was jest coś takiego, bo jest na pewno
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora