Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 17:02   #1632
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ex a czy u ciebie w mieście nie ma pogotowia stomatologicznego? W każdym gabinecie (prywatnym czy z NFZ) lekarze przyjmują kogoś kogo boli. Jak się zgodzą ludzie to bez kolejki, a jak nie to będziesz ostatnia. Mój dentysta przyjmuje, że jeżeli boli dłużej niż tydzień to trzeba się liczyć z tym, że może być do zatrucia. Dlatego lepiej od razu iść i uratować zęba
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kochana a nie macie czegos takiego jak pogotowie dentystyczne? Powinno być czynne całą dobe. Mój TŻ kiedyś już nie mógł wyrobić a było dość późno bo po 18 i pojechał tam, przyjeli go od razu - tzn musiał w kolejce poczekać i normalnie wyrwali mu zęba bo sie już nic nie dało zrobić. A skierowanie do wyrwania miał dopiero miesiąc później.
Zadzwoń najlepiej na pogotowie i sie zapytaj gdzie u was jest coś takiego, bo jest na pewno
Nie słyszałam o czymś takim, u nas jest jeden szpital i tam przyjmują wszystko i wszystkich naraz tzn. jest oddział ginekologiczny, położniczy, chirurgiczny itp. Nie wiem czy dentysta tam też jest, ale wydaje mi się że nie bo czytałam kiedyś oddziały jakie tam są i nic takiego nie było Jutro rano idę o 7 do przychodni (na drugi koniec miasta ) bo już załatwiłam sobie opiekę nad małym. No i powiem tam na spokojnie jak sytuacja wygląda, sądzę że mnie przyjmą szybciej, bo chyba nie odeślą mnie chamsko z kwitkiem jak muszę brać minimum tabletkę dziennie żeby normalnie funkcjonować Ale w razie czego powiem tak jak Bunny pisała, żeby dali mi adres miejsca gdzie mogę się udać żeby udzielili mi pomocy skoro oni nie są w stanie Mam nadzieję że się uda

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Asiu piękne włoski
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora