Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 18:02   #1638
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no ja tez zaczęłam kombinować i kombinuje do dziś
jednak ten kolor po londzie jest mój i juz nic niekombinuje najwyżej będę się farbować co 2 tygodnie gdyby rudziało

ona tez za mną chodzi do wc
pani ja oddała bo nie miała czau się nią zajmować ze względu wyjazdów do rodziców
ma 1,5 roku

dodaje zdjęcia po londzie 12/9
1-przed
reszta po

Bunny mam prośbe odnosnie problemu jaki zauważyłam na moich włosach. po farbowaniu ostatnio garnierem sensation zauważyłam że tam gdzie farba była nałożona jest jaśniej i czysto, a zaraz poniżej jakieś 4cm od czubka w zależności od światła widać taki rudawy poblask na ostatnim foto . co to może być ? wcześniej miałam równe włosy nic się nieodcinało a po tym garnierze jakby jakieś plamy ciemne się porobiły
nawet na tym zdjęciu przed widać że przy głowie odrost robiony te 4cm jest jaśniejszy niż reszta ,a niechciałam dalej farby nakładać bo poco i teraz mam takie odcięcie
asia wydaje mi sie ze to swiatlo tak sie odbija nierowno, jak bedziesz jakis czas farbowala jedna i ta sama farba to sie powinno wszystko wyrownac.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora