Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie wiem jak zareaguje jak dostaniesz tych pryszczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-19, 07:15   #11
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Nie wiem jak zareaguje jak dostaniesz tych pryszczy

Z jednej strony reakcja Twojego faceta mnie przeraża. Niby się kochacie, a on chce Cię rzucić ze względu na trądzik?

Z drugiej jednak strony, wydaje mi się, że jego reakcja to tylko i wyłącznie Twoja wina. Skoro zaczęłaś histeryzować, że będziesz wyglądała jak potwór przy okazji wyżywając się na nim (sama piszesz: "jestem upierdliwa, zrzędząca i płacząca i dałam też jemu nieźle popalić. Poszarpałam mu nerwy") to facet w złości powiedział, co powiedział (nie twierdzę, że dobrze zrobił!)

A ta cała szopka, którą odstawiasz od 3 lat (!) z chowaniem maści i leków na trądzik, to jakaś paranoja. Jak można tak się zachowywać w stosunku do osoby, którą się kocha? Gdybyś miała jakieś poważniejsze schorzenie, to też byś to ukrywała? Nie rozumiem tego zupełnie. W ten sposób okazujesz mu brak zaufania - mam wrażenie, że od początku wydawało Ci się, że on przez trądzik może inaczej na Ciebie patrzeć. Tym samym pokazujesz również, co naprawdę o nim myślisz.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując