Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-19, 09:10   #849
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, a mi dzisiaj TŻ rano zrobił śniadanie. Normalnie byłam w szoku jak wstałam i zobaczyłam musli ze świeżymi jagodami i malinami, i karteczkę na jogurcie, że śniadanko dla jego serduszek.
Ale to słodkie. Biorąc po uwagę moją burzę hormonalną pewnie bym się poryczała
Chyba podsunę tego posta mężowi

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Dziewczyny farbujecie teraz włosy? jeśli tak to czym? Bo ja to tak jakby muszę niestety, ale boję się trochę
Wszystkie moje koleżanki normalnie farbowały włosy. Tymi samymi farbami co wcześniej. Takich specjalnych, ciążowych to chyba nie ma Choć te bez amoniaku wydają mi się bezpieczniejsze.
Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam takie pytanie, wiem głupie ale przeczytałam na necie i mnie zaniepokoiło . Jeżeli mój tż na 90% odziedziczył chorobę nowotworową to jak najwcześniej można wykryć czy dzidziuś też odziedziczyl? dopiero jak będzie dorosłym człowiekiem ?
Ale skąd wiesz, że Twój Tż odziedziczył?



Dziewczyny pomóżcie. Tak mnie bolą piersi, że nie wyrabiam. Najmniejszy dotyk mnie boli. Moja psinka chciała się do mnie przytulić dzisiaj to, aż zawyłam jak przycisnął mi pierś. W ogóle nie mogłam spać przez to. Czuję się jakbym tam miała jakiś stan zapalny. Są gorące i cholernie bolą. Jakie macie sposoby żeby sobie pomóc??
babku jest offline Zgłoś do moderatora