Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar XLIX
Wątek: Scent Bar XLIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-19, 20:46   #393
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość

To pierwsze zamówiłam, może podziała
Niech Ci dobrze da popalić

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Znad niemania zempa

2.nadmiar wiedzy szkodzi
1. Wyrwali Ci ?
Którego?

2. Zdecydowanie
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
współczuję dobrze że masz kothy - byle nie grzały za bardzo

a w ogóle to stworzyłam potwora - chuop poczuł taki kulinarny zew że wykupił pół Ikei niepoczebnych nikomu ( ale jemu tak) kuchennych utensyliów - normalnie czuł sie tam jak ryba w wodzie a ja ze znudzoną miną oparta o wózek - miny ludzi nas mijających bezcenne

te okrzyki - o jescze zielona łopatka do tego jeszcze obracak do mięs - jeszcze to jeszcze tamto aaaaaaaaaaaaaaa

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
dokładnie tak mało tego, ja uważam, że powinien być obowiązek corocznego robienia takich szkoleń, i obowiązek co roku np zdawania - autentycznie zaliczania tego - wtedy mielibyśmy ów odruchy właściwe wyrobione - a tak to zapominamy już w kilka tyg po, nie mówiąc kilka miechów po

tfu, dwa razy do roku byłoby idealnie - przed sezonem wakacyjnym i przed zimą -w szak wiadomo ze te warunki atmosferczne wpływają znacząco np na szanse przeżycia - latem gorzej, człowiek szybciej się wykrwawia, itp
Wtedy ludzie może zaczeliby reagować szybciej, częściej, a nie omijać lub odwracać gowę jak to większość czyni...

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

i podstępną zgoooorzel w kazdym zembie
Tak

Dziady mnie nie bolą ani nie bolaly nigdy, czyli musi być tragedia
Pewnie w rok tego nie ogarne.

Już zaczęlam sprawdzać ceny implantow , koron protez ( boszsz, kosmos jakiś) i takich tam i po przeszukaniu zakamarkow resztek mozgu okazlo sie ze mam dwoje znajomych robiących takie rzeczy...może zniżke dostanę jakby co tfu, tfu




Mam rozświetlacz
Fajny, tylko teraz muszę z nim poćwiczyć
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora