Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-23, 10:08   #91
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Isly Pokaż wiadomość
To i ja się podziele swoim efektem prostowania encanto w domu )

A więc, jak każdy chyba kto się na to decyduje, widziałam dużo zdjęć w internecie z efektami encanto, sama mam włosy lekko kręcone, puszące się, strasznie gęste i suche, więc od razu pomyślałam, że to super i, że nada się dla mnie. Zamówiłam sobie ten mały zestawik na allegro, przyszło w trzech buteleczkach, troche podejrzanie zamkniętych.. takimi jakby zaślepkami domowej roboty ? :S
No faktycznie sam zabieg jest troche ciężki, ale jak się spodziewamy super efektu to nie jest takie ważne.. Zrobiłam wszystko bardzo dokładnie według instrukcji. W samym momencie po zabiegu super, byłam zachwycona.. Włosy lśniące i prościutkie . "Problemy" zaczęły się po kolejnych myciach.. znaczy na początku włosy były nadal proste, jednak już nie takie gładkie jak na początku, wróciło sianko, nawet w gorszej wersji (ale to w sumie pewnie wina tego prostowania..). Ogólnie używałam odżywek z keratyną itd, miałam wrażenie przez jakiś czas, że włosy są bardziej proste niż przed zabiegiem, ale ogólnie nie oto mi chodziło.. Spodziewałam się lepszego efektu, myślę, że kiedyś się jeszcze na prostowanie keratynowe zdecyduje, albo u fryzjera, albo chociaż z pewniejszymi prodktami, mam na myśli 'pewniejsze źródło', bo nadal nie wiem, czy zawartość tych buteleczek, które miałam nie była oszukana.. a może efekty byłyby dużo lepsze, gdyby produkt był oryginalny?
Tego nie wiem, ogólnie życzę powodzenia wszystkim, które się na ten zabieg decydują, mam nadzieje, że wyjdą wam włoski lepsze niż mi
czy te buteleczki to były 3 duże strzykawki? moje encanto przyszło właśnie w 3 strzykawkach z zaślepkami z kleju ale nie miałam zastrzeżeń co do produktu, zabieg wyszedł

Cytat:
Napisane przez Kyou Pokaż wiadomość
Wiem, że się nie umiera ale skoro jest alternatywa, to dla mnie lepszym wyjściem jest coco, nawet jeżeli włosy miałyby nie być po nim idealnie proste.
Co do coco, prostowanie robiłam z koleżanką 3 tygodnie temu, grzywkę mam idealnie prostą, czasem gdzieś się lekko podkręci (jak schnie sama, przez noc), ale jak ją wysuszę wieczorem to jest super. Co do reszty włosów. Dużo lepiej się układają, po wysuszeniu są właściwie całkiem proste (na zdjęciu włosu po podsuzeniu, były jeszcze trochę wilgotne, przygotowywałam się tu do hennowania, więc sa świeżo umyte, mocniejszym szamponem i bez żadnej odżywki), jak ich nie wysusze to się delikatnie podkręcają, ale nie tak jak przed prostowaniem, tylko ładnie, równo, no i w końcu mogę chodzić w rozpuszczonych włosach Także jak polecam cocochoco, nie daje może idealnej tafli prostych włosów, ale dla mnie to nawet lepiej, nie miałam żadnego przylizu, zabieg był wykonany komfortowo, nic nie piekło, nie szczypało. Z natury mam włosy kręcone, może nie jakieś afro loczki, ale mocno sie kręcą, każdy inaczej, wyglądało to zwykle komicznie. Nie mam niestety żadnego zdjęcia przed.
osiągnęłaś bardzo ładny efekt na włosach
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora