Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-23, 14:05   #2639
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Chyba poszło mi na mózg, ale kusi mnie. Chociaż mam odlewkę Quite
Mnie się ten kolor wydaje lekko wtórny... Może poszukaj po drogeriach. Nie wierzę, że z Virtuala, Vipery czy Joko nie ma czegoś takiego
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no eee nie ma jeszcze. Może ozdobię je jeszcze i wtedy dopiero.
Akurat w telepatię wierzę
kilka razy z Anką z galerii się nam już zdarzyło
No widziałam
Ja też
W ogóle jest bardzo mało zjawisk czy rzeczy, w które definitywnie nie wierzę. To znaczy nie łykam wszystkiego jak młody pelikan - mam swoje wytłumaczenia na jakieś tam zjawiska (czasem zupełnie niezgodne z oficjalnymi), ale mówię - prawie mi się nie zdarza powiedzieć: nie, to na pewno nie istnieje
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
śliczny!
no i pazurki
Dzięki
Akurat na mój obecny kształt mam jedno określenie: zwykłe Takie najzwyklejsze ze zwykłych
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Złamał mi się pod rękawiczkami czubek 1 pazurka i poodparzało całe mani odeszło jak z bazą peel of...... Niestety to mega niszczy plytkę.... Od tego lakieru bardzo zżółkła. Cóż. Trudno. Zmyłam resztki i nałożyłam odżywkę.
Idę dalej sprzątać....
Ojjj
Ja też nie lubię jak mi lakier sam schodzi. Najczęściej oznacza to schodzenie z warstwą płytki

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kot na dziś
żyje! nie śpi!
Załącznik 5173571

To już w ogóle wyższa forma aktywności!

Aaa zapomniałam, miałam Was pokusić Patrzcie jakiego fajnego dziwaka znalazłam
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora