Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 21:46   #2652
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!



Aleście napisały, ledwo nadrobiłam

Wczoraj Lili miała okropną noc 2 godziny płakała, nie wiem o co ????? w końcu daliśmy jej czopek i padła. Od czego??? Coś ją bolało chyba Pati płakała razem z nią bo ona taka czuła jest. Skąd mam wiedzieć co jej było??? Obudziła się rano i ćwierka. Zjadła jogurt, wypiła, więc chyba gardło jej nie boli?
Pierwszy raz w życiu taka noc i płacz

Mieliśmy awarię pieca i wyniosłyśmy się do rodziców. Ale Lili tam nie może usnąć ciężko ją tam uśpić.

Teraz sprzątamy po tej awarii, bo chłopy tak nabrudziły

Co do mowy, to u nas coś tam jest tata, mama (prawie wcale), am, brum brum, papa, pipi itp. Ale suuuuper wszystkie zwierzątka naśladuje wszystko, krowa, koń, kot, pszczoła, pies, wąż, żabka itp. Ogólnie kojarzy baaardzo dużo, duuużo rozumie i jest mega mądra Pati taka nie była.

Szyszymora

Janeczka, to Wy w DE a nie PL? Na święta nie przyjeżdżacie?

Goldi,
dzięki za odp. w sprawie ebay.

Paula, współczuję Wam tych chorób

Baha, Kasia, ja też niecierpię farbować włosów robię, bo muszę, bo naturalny kolor mam straszny co do koloru to mnie interesuje tylko brąz z odcieniem brąz - żadne tam rude i czerwone poświaty farbuję sama w domu. Niestety mój odcień został wycofany z Garniera a niby ten sam z innej serii szybko się zmywa

zima mnie wykańcza nerwowo
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując