Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-27, 21:14   #3067
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
...i trzy paznokcie poszły się kochać
Dostałam dzisiaj na wfie po paznokciach taką wielką piłką do fitnesu. Nie pytajcie dlaczego. Najpierw myślałam, ze złamane, ale po obmacaniu stwierdziłam, ze to chyba tylko lakier. Ale teraz jak zmyłam to moim oczom ukazał się poniższy obrazek Pękła i postrzępiła się górna warstwa paznokci i to głęboko. I nie wiem teraz co z tym zrobić Najpierw myślałam o obcięciu, ale zanim mi to wszystko odrośnie to miną ze 2 miesiące, a w króciakach mam straszne łopaty. Plus jest taki, ze paznokcie się w zasadzie nie wyginają w miejscu pęknięcia, są sztywne. Chyba po prostu trochę je skrócę, żeby zminimalizować efekt dźwigni (if ju noł łot i min), innego pomysłu w sumie nie mam. Co o tym myślicie? Miałam testować nową odzywkę, ale chyba na razie wrócę do evelinki, bo dobrze przyspiesza wzrost...

Wybaczcie paskudne zdjęcia przy lampie.
Dziewczyny już poradziły, więc nic nowego nie wymyślę. Ale... masz cudowne pazurki I ta płyyyyytka

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ha, sprytnie Preziu

przecież Cię wspieram znajdę Tobie bogatego męża, który spełni wszystkie Twoje chciejstwa
Trzeba wiedzieć jak się w życiu ustawić

Ale jeśli mogę mieć jeszcze jedno życzenie odnośnie mego przyszłego bogatego męża, to chciałabym by był przystojnym brunetem i siatkarzem

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ej, bo mi się przypomniało... ja tego nie malowałam, to wydrukowane i naklejone, nie Preziu? hahaha
kurcze jak tak o tym piszesz to
no właśnie, fototapety są na pewno... Jest taka "farba" brokatowa, no ale na tapetę to nie bardzo. A znowu własnoręcznie coś takiego namalować na ścianie to mi się wydaje mega trudne...
Ależ oczywiście, że tak! Mnie nie oszukasz, jestem bystra jak spienione wody Dunaju

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Mnie jednak nie przekonują te lakiery. Ale piękny koral z piaskowych Chinek mnie zauroczył Zrozumieć pazurkomaniaczkę...:brzyd al:

Ciekawa firma... Szkoda, że ukrywają ceny
EDIT: Już wiem, że termiczne kosztują ok. 22 zł

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny, tak zrobię Już je skróciłam trochę, teraz będę hodować i piłować. A co do płytki, to powiedziałabym że ma przeciętną długość, ok 13 mm, więc połowa z was ma dłuższą. Kwestia w tym, ze mam wąskie paznokcie, wiec przez proporcję wydają się dłuższe
tyle co moje teraz. Ale ja mam szeroką płytkę...
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2013-03-27 o 21:18
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora