Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-01, 14:39   #3041
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
mysle na wella, 6.71 i mix zielony, kiedys mialam zielen z kolestonu i jesli mnie pamiec nie myli to byla zielona od razu po wycisnieciu z tubki. jednak predzej chyba udam sie do fryzjera niz sama cos zmajstruje, bo finansowo lepiej nie wychodze, o kondycji wlosa nie wspomne.

dopuszczam poziom 6 u siebie, bo nature mam miedzy 6, a 7 i odrosty sa znikome. farbuje tylko dlatego, ze mi rudo na glowie, gdybym wreszcie je ochlodzila to farbowalabym doraznie, w celu ochlodzenia, a odrost zapuszczala. marze o powrocie do naturalnych, ale przy moich 54cm, to ponad 4lata zapuszczania



no tak, ale to sie wiaze z tym, ze zejscie teraz na poziom 7 daje mi optymalnie poziom 5-6, i jesli co kazde farbowanie mam schodzic poziom nizej, to zakladajac, za jakies 2koloryzacje bede czarna
No niestety... Zawsze miałam ten sam problem. Teraz wróciłam do ciemnych włosów, ale pewnie przyjdzie moment, że znów mi się jaśniejsze zamarzą... Ratuję się obecnie czymś w stylu ombre... Na lato planuję jaśniejsze włosy tak od połowy, a górę ciemną. Może to mnie uchroni przed chęcią rozjaśniania całości Ale oczywiście to nie metoda dla każdego
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując