Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Psy
Wątek: Psy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-02, 14:14   #3989
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek2507 Pokaż wiadomość
witam od wczoraj jestem posiadaczką małego labradora ma 2 miesiące ma metrykę ale nie wiem czy będziemy wyrabiać rodowód. Ale moje pytanko jest z innej beczki a mianowicie w jakich sklepach internetowych kupujecie karmę i jaka jest najlepsza.. mój narazie ma puszke pedigree ze względu iż wczoraj było święto i rodzice nie mieli gdzie kupić innej jak kupowali mi psa.. dzisiaj idę na zakupy i nie wiem jaką mu kupić bo u hodowcy jadł suchą karmę. dałam mu rano biały twarożek bo mówili żeby mu dać.. ale ja chce kupić mu jak najlepszą karmę ciagle myślę nad imieniem dla niego
żadnego pedigree lub innych karm z marketu! on potrzebuje dobrej karmy dla szczeniąt ras dużych, to bardzo ważne żeby się mógł dobrze rozwijać i żeby zmniejszyć ryzyko chorób stawów. Dobre karmy to Acan, Orijen, Royal canin ewentualnie Purina pro plan. Koniecznie wybierz mu karmę dla szczeniąt ras dużych, to bardzo ważne. w sklepach internetowych jest duży wybór karm, musisz czytać składy, im większa zawartość mięsa suszonego (nie świeżego) w karmie tym lepiej. w dobrych przychodniach weterynaryjnych można kupić karmę na wagę, weterynarz doradzi ci odpowiednią
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.

Edytowane przez zakonna
Czas edycji: 2013-04-02 o 14:16
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora