Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-03, 07:04   #2643
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Kuzynka ma meridę już z 10 lat i nic się z tym nie dzieje.
Ale wiecie sami jak to jest z patrzeniem na firmę Mój tz kupował do pracy odkurzacz, mówię mu żeby kupił electroluxa tak jak my mamy bo jest rewelacyjny. A on poczytał opinie i wybrał niby polskiego zelmera uwiedziony reklamą. Przy jakimś wierceniu go włączyl i chciał zwiększyc moc bo ciągnął tak jak nasz na najsłabszych, a sie okazało że to już max jego możliwościAle mi psioczył, do tego kupił orginalne worki do tego odkurzacza i nie pasowały
wiemy ja miałam tylko takie wymagania,ma być w kolorze pastel róż lub fiolet i ma jezdzić ale znasz facetów

Madzia,a właśnie jak mój będzie jezdził po polnych,leśnych drogach to jaki ten rower szosowy,górski,turystyczn y bo nie wiemy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora